Gra terenowa - dla szkół

(dla grup dzieci i młodzieży po wcześniejszej rezerwacji)

 

Adresatem usługi są dzieci i młodzież w wieku szkolnym od 7- 16 lat

Dla małych dzieci zwiększamy ilość elementów zabawowych. Grupa powinna liczyć od 20 do 40 osób. Uczestnicy podczas ok. 3 godzinnej zabawy na twierdzy przeniosą się w realia Europy okresu wojen napoleońskich.

Uczestnicy gry zostaną podzieleni na dwa obozy: francusko-polski i koalicji antyfrancuskiej, które między sobą będą rywalizować w wykonywanych zadaniach. Zostaną odegrane bitwy, potyczki i zadania terenowe. Wybrane z grup osoby będą odgrywać rolę przypisanej jej postaci historycznej.


W programie:
zabawy zręcznościowe i zadania logiczne rozgrywane pomiędzy dwiema rywalizującymi ze sobą drużynami, na które zostanie podzielona wcześniej grupa;
zapoznanie z historią Twierdzy połączone z poszukiwaniem ukrytego skarbu;
prezentacja broni czarnoprochowej;
zwiedzanie tarasu widokowego;

 

Cena: 35 zł od uczestnika gry. minimum 20 os.
Czas realizacji programu - 3 godz.

 

W wersji z cateringiem - pieczenie kiełbasek przy ognisku:
Cena: 49 zł / osoba
Czas: 4 godz.

 1 opiekun na 10 uczniów bezpłatnie ( również przy opcji z cateringiem)  

Wymagana przedpłata (bezzwrotna, minimum 700 zł + wersja z cateringiem 980 zł) przelewem na konto: Twierdza Srebrna Góra Sp. z o.o., ul. Kręta 4, 57-215 Srebrna Góra, Bank Spółdzielczy Odział Budzów, nr konta: 17 9533 1014 2003 0000 0837 0001 z dopiskiem: "gra na twierdzy", data realizacji gry i dane do faktury. W kasie twierdzy prosimy o okazanie dowodu wpłaty.

 

Twierdza Srebrna Góra – galerie